Stacja Monitorowania Alarmów i Aplikacja – Safestar

Stacja monitorowania dedykowana dla stacji monitoringu oraz centrów zarządzania bezpieczeństwem

Safestar to wirtualna stacja monitorowania alarmów, wideo oraz gps dostępna w chmurze. Umożliwia te czynności w prosty i bezpieczny sposób. System oferuje również szereg dodatkowych funkcjonalności takich jak łączność głosowa VoIP, książki ochrony, automatyczne raporty, alerty i wiele, wiele innych.

Profesjonalna stacja monitoringu Safestar pozwala na znaczne ograniczenie kosztów osobowych i sprzętowych w firmach ochrony i w działach bezpieczeństwa. Jako stacja monitorowania w chmurze, umożliwia natychmiastową dostępność jeżeli mamy tylko dostęp do sieci internet. To profesjonalne i działające pod ciągłym nadzorem rozwiązanie, które uwolni Cię od problemów technicznych i wydatków na stacji monitorowania. 

 

Jeśli chodzi o monitoring wizyjny Safestar, system obsługuje współczesne protokoły kompresji obrazu i jest kompatybilny z każdym urządzeniem, które wysyła obraz i dźwięk w takiej postaci. Centrum monitoringu Safestar umożliwia również monitoring GPS poszczególnych osób (np. monitoring dzieci czy osób starszych), ale również monitoring pojazdów. 

Safestar to również nowoczesne aplikacje mobilne

SafestarGO to aplikacja typu Smart Home Security, która jest dedykowana dla klientów firm ochrony. Umożliwia osobistą kontrolę bezpieczeństwa, w tym podgląd kamer i alarmów a także usprawnia współpracę ze stacją monitoringu. 

SafestarPatrol to aplikacja dla patroli interwencyjnych oraz pracowników ochrony, umożliwiająca między innymi sprawą obsługę interwencji oraz wykonywanie i kontrolę obchodów. 

Aplikacje te wraz centralnym system tworzą profesjonalny i bezpieczny „ekosystem” z którego można skorzystać w każdej chwili, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Safestar ekran konsoli

Monitoring sygnałów alarmowych

Moduł umożliwiający monitorowanie i obsługę odbieranych alarmów. Rozbudowane funkcje pozwalają na automatyczne kontrole harmonogramów, testów, zasilania, itp. System jest w pełni kompatybilny z większością stosowanych w monitoringu nadajników, standardów i protokołów transmisji.

Safestar ekran wideo

Monitoring wizyjny

Wideo obchody oraz wideo weryfikacja wraz z prealarmami wideo to obecnie kluczowa usługa w nowoczesnych Stacjach Monitoringu. Safestar jest czołowym rozwiązaniem dedykowanym do tego typu dozoru wideo. Integracja z rozwiązaniami opartymi o sztuczną inteligencję daje dodatkowe zalety.

Safestar ekran gps

Monitoring GPS

Integralną częścią systemu jest moduł GPS wykorzystujący mapy cyfrowe oraz informacje o położeniu geograficznym obiektów w ruchu. Poprzez integracje z CAN pojazdu można monitorować większość istotnych parametrów jazdy.

Safestar ekran serwis

Serwis

Safestar posiada rozbudowany moduł umożliwiający zarządzanie instalacją, serwisowaniem i konserwacją systemów zabezpieczeń elektronicznych. 

safestart ekran voip

VoIP

Integralną częścią systemu jest moduł komunikacji głosowej VoIP. Umożliwia on między innymi komunikację głosową z oddalonym obiektem poprzez wykorzystywanie głośników i domofonów IP. Istnieje również możliwość podłączenia linii telefonicznej i wykonywania rozmów. 

Książki ochrony

Moduł dla ochrony fizycznej umożliwiający zastąpienie dokumentacji papierowej elektronicznymi rejestrami. Dla obiektów można prowadzić indywidualne książki elektroniczne z  centralnym nadzorem oraz spełnieniem przepisów RODO.

 • 50 obiektów stacjonarnych,
 • 16 kamer, 
 • 10 GPSów samochodowych
 • 5 kontroli obchodów
 • 5 obiektów z książkami ochrony
 • 10 przycisków SOS
 • Aplikacje mobilne
 • bezterminowo

SMART HOME SECURITY

Aplikacja mobilna do monitoringu dedykowana dla klientów firm ochrony. Umożliwia samodzielny podgląd alarmów, kamer, pojazdów oraz posiada funkcję SOS.

Zeskanuj kod aby pobrać aplikację

monitoring

Kontrola nad systemami alarmowymi, uzbrajanie, rozbrajanie, historia alarmów współpraca z SMA.

monitoring kamery wideo

Podgląd on-line z kamer i rejestratorów zainstalowanych na obiekcie.

przycisk sos

Przycisk SOS "wezwij pomoc" monitorowany przez firmę ochrony w celu podjęcia działań.

powiadomienia

Aplikacja w stanie uśpienia przesyła sygnały i alarmy z wykorzystaniem technologii "push".

monitoring gps

Lokalizacja pojazdów i osób z wykorzystaniem systemu lokalizacji GPS. Historia tras i parametry jazdy.

sterowanie

Sterowanie systemami alarmowymi, wideo i innymi, kontrola stanu wyjść, elementy smart-home

Safestar patrol


Aplikacja mobilna dla
patroli interwencyjnych
i pracowników ochrony
Safestar Patrol


Przedstawiamy aplikację mobilną SafestarPatrol.

Safestar Patrol oferuje szereg funkcji ułatwiających i przyspieszających komunikację między Stacją Monitorowania Alarmów a Patrolem Interwencyjnym. Ponadto, aplikacja umożliwia wykonywanie kontrolowanych obchodów wartowników oraz podpowiada i rejestruje wykonywane procedury. Używając tej aplikacji w małych stacjach monitorowania można ograniczyć obsługę operatora.

Wybrane funkcjonalności SafestarPatrol

 • odbiór i obsługa alarmów
 • kontrola obecności pod obiektem
 • komunikator z SMA
 • przesyłanie zdjęć
 • nawigacja do obiektu
 • odczyt punktów NFC
 • podpowiadanie procedur działania
 • kontrola reakcji i łączności z systemem
„Safestar idealnie uzupełnia naszą dotychczasową ofertę oraz pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze.”

Marcin matys

agencja ochrony matpol

chcesz wiedzieć więcej na temat naszych rozwiĄzań?

Zapraszamy do kontaktu